NAJWAŻNIEJSZE CHWILE W WASZYM ŻYCIU ZASŁUGUJĄ NA PIĘKNĄ OPRAWĘ – DZIEŃ ŚLUBU W SZCZEGÓLNOŚCI..
Moment, w którym dwoje ludzi postanawia już na zawsze połączyć swoje drogi jest wyjątkowy. Niemal każda przyszła Młoda Para pragnie świętować ten moment w gronie rodziny i znajomych, wspólnie ciesząc się wkroczeniem na nową drogę życia. Aby wszystko było idealne, warto zastanowić się nad miejscem na organizację przyjęcia. Dwór nad Narwią to idealny wybór na wesele pod Warszawą dla każdego, kto liczy na spokój i ciszę, a także na wyjątkowy nastrój i klimat, jakie tworzy otaczająca nasz obiekt przyroda.
DWÓR NAD NARWIĄ POWSTAŁ PO TO, ABY KAŻDA UROCZYSTOŚĆ BYŁA NIEZAPOMNIANA.
Chcemy, aby każde zorganizowane w murach naszego dworu przyjęcie już na zawsze pozostało zarówno w sercach, jak i w pamięci Pary Młodej oraz zaproszonych przez nią gości. Właśnie dlatego dbamy o każdy szczegół wydarzenia – począwszy od pięknej dekoracji sali weselnej, przez przygotowanie znakomitego menu, aż po profesjonalną obsługę w trakcie trwania całej imprezy. Organizowane przez nas wesela pod Warszawą to połączenie fantastycznych, pełnych doskonałej kuchni biesiad przy wspólnym stole i doskonałej zabawy na parkiecie, która zawsze trwa do białego rana – a wszystko to w zachwycającej atmosferze!
Jeżeli interesują Was sale weselne w okolicach Warszawy, to ta w Dworze nad Narwią z całą pewnością przypadnie Wam do gustu. Pięknie udekorowane stoły i krzesła, eleganckie wnętrze, gustowne i stylowe dodatki – to wszystko sprawia, że przestrzeń jest bardzo harmonijna i idealnie podkreśla podniosły charakter chwili.
Niezaprzeczalnym atutem naszego obiektu jest oczywiście także kuchnia, której aromatami szybko wypełni się cała sala weselna, zachęcając gości do kosztowania pięknie prezentujących się potraw kuchni regionalnej. Na życzenie Młodej Pary nasz Szef Kuchni jest w stanie przyrządzić także dania kuchni staropolskiej lub śródziemnomorskiej.
Planujecie poprawiny? A może zależy Wam na tym, aby Wasi goście mogli doskonale wypocząć po całonocnej zabawie? Dla Pary Młodej i jej gości możemy przygotować także wygodne noclegi – możemy zakwaterować nawet 100 osób.
 

 

MARKETING +48 531 552 239 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
OFERTA +48 531 552 239 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
REZERWACJA +48 531 552 239 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Bale weselne
Bale weselne
Bale weselne
Bale weselne
Bale weselne
Bale weselne
Bale weselne
Bale weselne